Naši poníci

 

 
 

Monty

* 7. 7. 2005, KVH 135 cm, myšák
Český sportovní pony


Monty je pohodář každým coulem. Na ošetřování, jezdění i na ostatní manipulaci. Je zrozen na toulky přírodou, kde na něm může jet i naprostý začátečník. Monty se neleká, nespěchá, nevymýšlí, zkrátka je to parťák do nepohody. Na jízdárně je tlačivější, prostě flegmatik. Výborně funguje na lonži. Díky jeho konstituci se na něm dá jezdit i bez sedla. Je velmi dobře drezurně přiježděn.

 

 

Sander (Sany)

* 1. 1. 2009, KVH 95 cm, Blanket
Miniappaloosa

Sany je velice vyrovnaný, milý a miluje děti, od kterých si nechá líbit snad všechno na světě. Je zvědavý, chytrý a jeho jediným nešvarem je loudění pamlsků. :) Na madýlkách povozí i to nejmenší dítě, na jízdárně se na něm učí jezdit děti od 4 let, které na něm po zvládnutí základů mohou jezdit i bez vodiče. Na vyjížďkách se nikam nežene, nepředbíhá, může chodit i vedle jiného koně na vodítku. Má výrazný skokový talent a snad brzy najde dvounohého parťáka na parkury.

 

 

 

 

 

Warka z Izb. (Vanilka)

* 31. 3. 2013, KVH 136 cm, Plavka

Huculský kůň

 

Vanilka je hodná ponička, která je vhodná pro úplné začátečníky. S pokročilými jezdci ochotně přeskáče parkur nebo s nimi vyjede na závody.
 
 

 

 

 

 

 

Herry Star

* 10. 4. 2011, KVH 145 cm, Brown Dun

Fjordský kůň

 

Milý a spolehlivý koník, který díky své konstituci uveze i dospělého člověka. Na vyjížďkách je vzorný a i méně pokročilý jezdec se na něm cítí bezpečně.Pravidelně se úspěšně účastní drezurních závodů, ale baví ho i parkur. 

 

 

 

 

 

 

Milky Way

* 12. 6. 2017, KVH 130 cm, ryzák

Milky je náš nejmladší poník. Je sice mladý a teprve sbírá životní zkušenosti, nicméně je šikovný a učí se rychle. Baví ho práce na jízdárně, vyjížďky a dokonce rád skáče přes překážky.

Fotogalerie: Naši poníci