Naši poníci

Monty

*7.7.2005, KVH 135 cm, myšák
Český sportovní pony


Monty je pohodář každým coulem. Na ošetřování, jezdění i na ostatní manipulaci. Je zrozen na toulky přírodou, kde na něm může jet i naprostý začátečník. Monty se neleká, nespěchá, nevymýšlí, zkrátka je to parťák do nepohody. Na jízdárně je tlačivější, prostě flegmatik. Výborně funguje na lonži. Díky jeho konstituci se na něm dá jezdit i bez sedla. Je velmi dobře drezurně přiježděn.

 

Sander (Sany)

* 1.1. 2009, KVH 95 cm, Blanket
Miniappaloosa

Sany je velice vyrovnaný, milý a miluje děti, od kterých si nechá líbit snad všechno na světě. Je zvědavý, chytrý a jeho jediným nešvarem je loudění pamlsků. :) Na madýlkách povozí i to nejmenší dítě, na jízdárně se na něm učí jezdit děti od 4 let, které na něm po zvládnutí základů mohou jezdit i bez vodiče. Na vyjížďkách se nikam nežene, nepředbíhá, může chodit i vedle jiného koně na vodítku. Má výrazný skokový talent a snad brzy najde dvounohého parťáka na parkury.

 

Tara Stormchild

* 11.5.2012, KVH 120 cm, tm.smíš.Běl.

Welsh mountain pony

 

Naše sportovní ponička, která miluje zdolávání překážek. Rády bychom pro Taru našli ambiciózní dítě, které si s ní bude plnit závodní sny v pony sportu.

 

 

 

 

 

Barka z Izb.

*10.3.2013, KVH 140 cm, Hnědka

Huculský kůň

 

Barka je moc hodná ponička, která si zatím užívá lenošení ve výběhu. Na podzim 2016 plánujeme její obsednutí. Doufáme, že se vše podaří a Barka bude stejně šikovná jako naši ostatní poníci


 

 

 

 

Warka z Izb.

31.3. 2013, KVH 136 cm, Plavka

Huculský kůň

 

Warka je naše nejmladší ponička. Zatím dovádí se svojí sestrou Barkou ve výběhu a stejně tak jí čeká na podzim 2016 obsednutí.

 

 

Fotogalerie: Naši poníci